Międzywodzie

Międzywodzie – urokliwa miejscowość położona w otulinie lasów sosnowych, otoczona morzem z dwóch stron. Szeroka plaża oraz piękny Zalew Kamieński sprawiają, iż Międzywodzie jest idealna miejscowością do wypoczynku.

Zaledwie kilkanaście minut drogi dzieli Międzywodzie od letniej stolicy Bałtyku - Międzyzdrojów. Taka mała odległość pozwala na bezproblemowe korzystanie z atrakcji tego miasteczka a zarazem sprawia, iż możemy wypoczywać w ciszy i spokoju. Około dziesięciu minut drogi od naszych nadmorskich apartamentów znajduje się pole golfowe Amber Baltic Golf Club oraz Woliński Park Narodowy, który jest wspaniałym miejscem na spacery oraz wycieczki rowerowe. Również amatorzy wędkarstwa poczują się tutaj spełnieni. Okoliczne rzeki oraz akweny wodne idealnie nadają się na połowy ryb, a dodatkowo w pobliżu znajduje się baza rybacka, dzięki której możemy łowić na otwartym morzu!

W Międzywodziu istnieje również dobrze rozwinięta baza rehabilitacyjna oraz całoroczne ośrodki wypoczynkowo rehabilitacyjne. Dzięki takiemu zapleczu miejscowość funkcjonuje sprawnie przez cały rok!

Apartamenty w międzywodziu | Apartamenty nad morzem informacje |
Inwestycje budowlane w Zachodniopomorskim | Sprzedaż apartamentów nad morzem